Krajský přebor ve sportovní gymnastice

Chrudimské gymnastky přijely ověnčeny medailemi.

V Náchodě se uskutečnil 27.5. 2006 přebor pardubického a královehradeckého kraje ve sportovní gymnastice žen .
V I.sledu závodily kategorie, které postupují na přebor republiky. Naše žákyně A Denisa Nešickáměla sice dva pády z kladiny, ale i tak suverénně vyhrála.

Jana Novotná v kategorii kadetek obsadila 2.místo za závodnicí z Pardubic.
Za ženy v Pardubickém kraji závodila pouze naše 16-letá Markéta Pecinová, za což jí patří obdiv. V součtu bodů stále poráží všechny soupeřky z různých kategorií v obou krajích, měla nejvyšší součet dosažených bodů v celém závodě. A zaslouženě jí patří zlatá medaile a postupové místo na přebor ČR, na který se nyní tyto tři chrudimačky  připravují.
I chrudimský potěr si vedl skvěle. Poprvé se zúčastnila krajského přeboru naše nejmladší děvčata, která předvedla své povinné sestavy základního stupně. Celkovou vítězkou se stala Kristýna Seidlerová. O pouhých 0,05 bodu získala stříbro Barbora Tichá a bronz další naše Markéta Doležalová. A na pěkném sedmém místě skončila Nella Seidlerová. Byl to zasloužený úspěch za jejich pilnou přípravu.