Chrudimské gymnastky mají dvě medaile z Vrchlabí.

Pohár Krkonoš 18.4.2015

V sobotu 18.4.2015 odjely sportovní gymnastky do Vrchlabí na 25.ročník putovního poháru Krkonoš.

V kategorii juniorek jsme měli již dvě chrudimské výborné závodnice. Kateřina Doležalová zacvičila skvěle svoji krásnou novou sestavu na prostných v rytmu španělského tanga a překvapivě zvítězila v těžké konkurenci děvčat z Hradce Králové a Liberce. I druhá naše Zuzana Malinská měla rozjetý výborně závod, protože zacvičila bez pádu obtížnou kladinu a měla nádherná taneční prostná, ale bohužel v závěrečné řadě neustála obtížné salto, což ji odsunulo z první příčky na čtvrtou.

Mladší žákyni jsme měli jednu 9-letou Karolínu Horníkovou, která si za své skvělé výkony odnesla bronzovou medaili.

Odpoledne se rozjel Minipohár Krkonoš pro nejmladší začínající závodnice.    Sjelo se kolem padesáti malých děvčátek  z Pardubic, Jičína, Hradce Králové, Liberce či Doksů. Naše dvě malé 7-leté chrudimské gymnastky poprvé závodily a Karolína Kodýmová byla na 11. místě a Nikol Fadrná na 17.místě.

V kategorii ročníku 2009 jsme měli malinkou začínající Adélku Vargovou, která byla teprve na svém druhém závodě a skončila na 20.místě.