Naše největší úspěchy z mistrovských přeborů.

2019            MČR -  4.místo Sára Kulhavá, juniorky 

2018            MČR -  2.místo Sára Kulhavá, juniorky !!

                    ČOS  -  1.místo Emily Plachá, ml.žákyně

                    ČOS  -  2.místo Izabell Zoe Malinová, ml.žákyně

                    MČOS - 4.místo Zuzana Malinská, ženy

2017            MČR -  1.místo Sára Kulhavá, žákyně (mistryně republiky) !!!

                    MČR  -  2.místo Karolína Horníková, žákyně !!

                    MČR  -  7.místo Zuzana Malínská, juniorky

2016            MČOS –  5.místo Kateřina Doležalová, ženy

                    MČOS - 6.místo Zuzana Malinská, juniorky

                    MČOS - 3.místo Sára Kulhavá, starší žákyně  

                    MČOS - 4.místo Karolína Horníková, starší žákyně

                    ČOS - 2.místo Sára Kulhavá, starší žákyně

                    ČOS - 4.místo Karolína Horníková, starší žákyně

                    MČR - 10.místo Katka Doležalová ženy B

                    MČR - 5.místo Karolína Horníková žákyně B

2015            MČOS – 1.místo Sára Kulhavá, starší žákyně

                    ČOS - 1.místo Sára Kulhavá, starší žákyně

                    ČOS - 1.místo Karolína Horníková, ml.žákyně

                    MČR - 4.místo Sára Kulhavá žákyně B

                    MČR - 5.místo Katka Doležalová juniorky B

                    MČR - 7.místo Zuzana Malinská juniorky B

2014            II.liga - 9.místo Chrudim

                    (Doležalová, Malinská, Kulhavá, Klausová, Dorrerová)

2013            MČR- 3.místo Zuzana Malinská žákyně B

                    II.liga- 5.místo Zuzana Malinská s družstvem Sokola Kampa Praha

                    MČOS- 5.místo Zuzana Malinská starší žákyně

2012            MČR- 6.místo Kateřina Doležalová žákyně B

2009            II.liga- 4.místo Jana Novotná s družstvem Sokola Plzeň

2007            II.liga- 4.místo Jana Novotná s družstvem Loko Pardubice

                    Olympiáda mládeže Ústí/Labem- k 6.místu pardubického kraje

                    pomohla Jana Novotná

2005            ČOS- 2.místo Denisa Nešická žákyně

                    Olympiáda mládeže Brno- k 6.místu pardubického kraje pomohla

                    Markéta Pecinová a Jana Novotná

2004            ČOS- 2.místo Jana Novotná žákyně

                    MČOS- 6.místo Jana Novotná žákyně, postup na mezinárodní

                    závod v Brně

2003            I.liga- 2.místo Zuzana Hovorková s družstvem Loko Pardubice

                    MČR- 5.místo Markéta Pecinová juniorka

                    ČOS- 3.místo družstvo žákyň J.Novotná, K.Havlíková,

                    K.Málková, D.Nešická

2002            II.liga- 2.místo Zuzana Hovorková s družstvem Loko Pardubice

                    ČOS- 4.místo Zuzana Hovorková ženy, 5.místo Alena Stará žákyně

1999            ČOS- 2.místo Veronika Bočková juniorka, 3.místo družstvo

                    mladších žákyň: B.Švančarová, A.Raticová,A.Stará,M.Pecinová

1998            MČOS- 3.místo družstvo st.žákyň: D.Hlaváčová,K.Libá,

                    Hovorková, P.Nevečeřalová

                    ČOS- 2.místo družstvo ml.žákyň: A.Kubelková, B.Švančarová,

                    J.Krajhanzlová, I.Medunová                                             

                    2.místo st.žákyně a 3.místo jednotlivkyně D.Hlaváčová

1997            I.liga- 3.místo družstvo: V.Bočková, D.Hlaváčová, R.Kandusová

1997            ČOS- 1.místo ml.žákyně: P.Nevečeřalová, Ž.Bednaríková

                    1.místo družstvo st.žákyň a 2.místo V.Bočková

                    MČOS- 3.místo družstvo st.žákyň: V.Bočková,

                    D.Hlaváčová, D.Táborská, Z.Hovorková

1996            I.liga- 2.místo dužstvo: B.Stará, P.Zítková, R.Kandusová,

                    P.Benešová, M.Svobodová

                    MČOS- 3.místo Veronika Bočková žákyně

                    ČOS- 1.místo družstvo: V.Bočková,D.Hlaváčová,

                    K.Libá,D.Táborská

1994            MČR- 2.místo Veronika Bočková ml.žákyně

1993            MČR-  mistryně republiky 1. místo Veronika Bočková ml.žákyně

                    MČR- 2.místo Veronika Bočková v povinných sestavách

1992            MČR- 3.místo Barbora Stará juniorka

1990            MČR- 3.místo Jana Faulhamerová starší žákyně

 

 *)

MČR - Mistrovství České republiky jednotlivců

MČOS - Mistrovství gymnastických oddílů České obce sokolské

ČOS - Oblastní mistrovství  gymnastických oddílů České obce sokolské

I.liga, II.liga - Mistrovství vybraných družstev sportovní gymnastiky